Apie įmonęUAB “ST Baltic” - jauna ir tuo pačiu turinti didelę patirtį prekyboje įrankiais įmonė. Pastoviai augantis mūsų klientų skaičius įrodo, kad esame stiprus partneris, o aukšta produktų ir paslaugų kokybė leidžia vystyti naudingą bendradarbiavimą, bei kurti tarpusavio pasitikėjimą. Mūsų veikla yra orientuota į klientų poreikus, todėl mes stengiames pateikti geriausią servisą.

Mūsų siūlomų  prekių asortimentas atitinka labai plataus pirkejų rato reikalavimus ir yra sudaromas atsižvelgiant į pastoviai besikeičiančias technologijas ir  mūsų klientų poreikus.

Mes siekiame tapti patikimiausia įmone, kuri visą dėmesį sukaupia į kvalifikuotą kliento aptarnavimą. Pagrindinis mūsų įmonės tikslas – patenkinti klientai. Šiam tikslui pasiekti mes negailim savo jėgų, pastoviai tobulindami savo patirtį, koreguodami prekių asortimentą, ieškodami naujų informacinių technologijų sprendimų ir patikimiausių partnerių  logistikos srityje. Jau šiandien galime užtikrinti prekių pristatymą į bet kurį Lietuvos kampelį 24 valandų bėgyje nuo užsakymo priėmimo. Mūsų įrankių garantinio bei pogarantinio serviso specialistai atliks Jūsų įrankių techninį aptarnavimą arba remontą,  bei suteiks Jums kvalifikuotas konsultacijas.

Comments